Hakkımızda

MEDICAL PALACE HASTANESİ


Hastanemiz Kayseri Özel Sevgi Hastanesi olarak 2004 yılında sağlık sektörüne yeni bir anlayış getirmek üzere halkımıza hizmet vermeye başlamıştır.  Ana ilkesi; tüm tıbbi bilgi ve donanımı gelişen çağın uygunluğuna bağlı kalarak hastanın sağlığına kavuşmasını sağlamak, tıbbi deontoloji kurallarından ödün vermeden hizmet sunmak olan hastanemiz bu anlayışından taviz vermeden 17. yılını tamamlamıştır. 


MEDICAL PALACE HASTANESİ olarak hizmet vermeye devam eden hastanemiz tüm medikal cihaz parkını  yenilemiş olup  hasta odalarının da ultra lüks şekilde hizmetinize sunmuştur.


Hastanemizde tüm teknolojik medikal görüntüleme ve yaşam destek üniteleri yer almakta olup bölgenin en büyük erişkin yoğun bakım ünitesine sahiptir. 32 yataklı 3. Basamak erişkin yoğun bakım, 5 yataklı 3. Basamak KVC yoğun bakım, 4 yataklı 2. Basamak Koroner yoğun bakım, 5 yataklı 2. Basamak Yeni doğan yoğun bakım ünitelerimiz. 52 hasta servis odası, 12 Acil gözlem yatağı, 2 adet sancı odası, 2 adet uyku laboratuvarı, 2 adet anne uyum odası yatağı ile bölge halkına kusursuz hizmet anlayışı ile yaklaşık 40 doktor ve 250 diğer sağlık çalışanı ile sağlık ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Hastane politikamız olarak tedavisi mümkün olan hiçbir vatandaşımızı hizmetten mağdur etmeme anlayışımız her şeyden önce bizlerin hekimlik andı olarak kabul edildiği için üst düzey sağlık hizmetinden taviz verilmemektedir. Bu anlayış ile yine özellikle Genel Cerrahi, Plastik Cerrahi, Beyin Cerrahisi, Göz,  Ortopedi,  Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum yaşadığımız bölgeden öte dünya literatüründe vakalar yapılmaktadır. Üstün gayret ve bilgi ile çalışan ünitelerimizin başarıları takdire şayandır.


Tam teşekküllü hastane olarak hizmet veren kurumumuzda tüm tıbbi branşlar mevcut olup A sınıfı hizmet verilmektedir.


Tüm hastalarımız bizlere emanet anlayışı ile empati duygusundan ödün vermeden hizmetlerimize devam edeceğiz.


Saygılarımla


 


Op. Dr. Ayhan GÜLTEKİN


MEDICAL PALACE HASTANESİ


YÖNETİM KURULU BAŞKANI